ATSAUKSMES PAR KĀZU UN ĢIMENES FOTOGRĀFU

Atsauksmes par kāzu fotogrāfu

Andrejs Dmuhovskis

Vienkārši labākais kāzu fotogrāfs!
Paldies par lieliski iemūžinātām atmiņām!

Atsauksmes par kāzu fotogrāfu

Undīne Latišenko Papule (Pētniece MSD Animal Health, Nīderlandē)

Ahh, paldies par darbu un iznākumu! Tiešām burvīgas bildes, skatoties tik smaidīt gribas. Paldies vēlreiz, ka biji ar mums! Gribu pateikt, ka priecājos redzēt tik daudz bilžu ar viesiem, dažādiem mirkļiem un mirklīšiem no dienas un svinībām. Šādas notikumu bildes bija tieši tas, ko gribējām.

Paldies arī par ieteikumiem bilžu attīstīšanai un fotogrāmatas izveides piedāvājumu. Par šo visu tagad sāksim domāt.

Pateicu paldies jau tik daudz, bet nu vēreiz - mīļs un sirsnīgs Tev paldies par šo darbu!   

Atsauksmes par kāzu fotogrāfu

Māra Grieze (Sertificēta mājdzemdību un Siguldas dzemdību nodaļas vecmāte, RSU lektore)

majdzemdibas.lv/par-majdzemdibam-2/sertificetas-majdzemdibu-vecmates/

Aaaa, cik jocīgi redzēt sevi no malas 🙈😊 Mīļš paldies, atvaino, ka tik gari sanāca! Un, ka man šodien tāds īpaši melanholisks noskaņojums, rudens, saule, kombinācijā ar Tavu personību atver dvēseli! 🙏 Bet bija neticami viegli, es noteikti Tevi ieteikšu, ja atļauj! 😌 Paldies, ka esi taisni tāds, kāds esi! Tu (Jūsu ğimene) man esat uzdāvinājuši ko ļoti īpašu patiešām īpašā brīdī. 🤍💎🙏 Lai jums mierīgs vakars savā mīļlokā! 😘

Atsauksmes par kāzu fotogrāfu

Viktorija Ozola (espats.lv autore, montesori pedagogs, PEP mamma)

www.instagram.com/espats.lv/

Čau! Man ļoti, ļoti, ļoti patīk! Gan bildes ar to zemes toņu gammu, ar īstumu, ar to, ka bērni ir tādi, kādi viņi ir. Tiešām paldies no sirds! Tā bija brīnišķīga pieredze ar labu pēcgaršu, ar atmiņām, kas mums būs visai dzīvei. Un vēl - nekad vēl neesam saņēmuši bildes tik ātri! 🙌🏻 Par to sarkano džemperi arī tieši spriedām - forši, ka Tu pateici, nevis pēc tam visi kostu pirkstos, ka kaut kas nav labi. Man ir bijušas pieredzes, kur ir bijis kaut kas bildēs, ko varēja novērst vienkārši pasakot… bet klusē 😄

Atsauksmes par kāzu fotogrāfu

Annija un Ivars (Laikmetīgas dejas mākslinieki)

Viss bija tieši mūsu gaumē - gan process, gan rezultāts. Mierīgi, nepiespiesti, sirsnīgi, patiesi un fotogrāfijas atspoguļo tieši to, kā jutāmies kāzās. Esam ļooooti priecīgi, ka nolēmām uzrunāt Juri par mūsu fotogrāfu. No sirds iesakām arī citiem!

PALDIES!

Atsauksmes par kāzu fotogrāfu

Anton Prokopenko (Engineer)

Это просто космос🔥🔥🔥🔥

Спасибо тебе большое за эти фотографии 🔥🔥🔥🔥❤️❤️❤️❤️ 

Это магия какая то 😱😱😱🥰🥰🥰🥺🥺🥺

Я думаю тебе Наташа ещё миллион сообщений напишет с благодарностью, но от меня говорю что лучше чем ты фотографа мы бы не смогли найти для нашего праздника 🔥🔥 

Cпасибо тебе!

Atsauksmes par kāzu fotogrāfu

Eva Kataja (Uztura speciāliste, lektore Rīgas Stradiņa universitātē)

Milzīgs paldies Jurim par fotomirkļu iemūžināšanu. Skaisti noķertas īstas emocijas, izveidots fotostāsts ar sākumu un beigām, burvīgas gaismu un ēnu spēles. Viss pa īstam, izceļot skaisto. Bez mākslīgiem atribūtiem un pozēšanas uz vienkārši skaista fona. Fotogrāfijas ar vērtību, kas glabā sajūtu atmiņas.  

Atsauksmes par kāzu fotogrāfu

Kaspars Šetlers (Medicīnas Dakteris Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīcā)

Lielisks, profesionāls fotogrāfs. Uzklausīja un deva padomus kā realizēt arī mūsu idejas. Lieliski jūt svinību gaitu, tverot emocionālus, nesamākslotus un spilgtus momentus. Ļoti kvalitatīvs darbs.  

Atsauksmes par kāzu fotogrāfu

Tatjana Akritova (ORTO Klīnika)

Юрис- это о том, когда фотограф рассказывает и ты его слушаешь в фотографии.

Atsauksmes par kāzu fotogrāfu

Signe Evertovska (fizioterapeite)

Juris ir brīnišķīgs kāzu fotogrāfs. Atbildīgs, rūpīgs un patīkams. Mums mūsu kāzu bildes ļoti patīk. Esam pateicīgi Jurim par darbu un ne mirkli nenožēlojam, ka izvēlējāmies tieši viņu, lai iemūžinātu mūsu Lielo dienu.  

Atsauksmes par kāzu fotogrāfu

Olga Manajenkova (Export Sales Representative)

Внимание! Тщательно подумайте прежде чем выбирать Юриса Росса, как свадебного фотографа.

Он с душой подходит к своей работе и к паре. Он чувствует настроение праздника и пытается передать эту сказку на своих фотографиях.


Кроме того, что он профессионал с большой буквы, он еще очень интересный человек, с которым легко и приятно работать. С ним просто оставаться самими собой и фотографии получаются естественными.


Главная фишка - это то, что фотографии живые и полностью передают атмосферу торжества и настроение пары.
Если Вы искренне любите свою жизнь и цените моменты каждого прожитого дня, то ни один из них не ускользнёт от тонкого умения Юриса разглядеть детали.


У Вас появится непреодолимое желание повторить это вновь и далее запечетлевать самые яркие и ценные моменты жизни, сотрудничая с этим потрясающим фотографом.


Вы готовы на это? Если да, то это Ваш фотограф, потому что именно эти чувства мы испытали во время нашей свадьбы.  

Atsauksmes par kāzu fotogrāfu

Anya Negorod (Manager at NegorodWorkshop)

Было приятно провести день вместе. Без напряга, весело и главное результат! Воспоминания о свадьбе останутся надолго такими каким был тот день благодаря репортажу, сделанному Фотографом.Спасибо ещё раз!  

Atsauksmes par kāzu fotogrāfu

Olga (dekrētā)

Burvīgā atmosfēra un bildes. Tieši tā vai pat labāk nekā bija iedomāts. 🌼

Atsauksmes par kāzu fotogrāfu

Reinis Inkens (Filmmaker and photographer)

Ja ir, tad Juris redz, ja nav, tad Juris māk radīt. Uzķer noskaņu un iekļaujas tajā. Ļoti forša sadarbība. Tiešām Fotogrāfs, nevis cilvēks ar kameru.  

Atsauksmes par kāzu fotogrāfu

Aija Rutka (fizioterapeite)

Ļoti labas atmiņas par mūsu kāzu dienu sadarbojoties ar Juri. Tā kā nevēlējāmies samākslotas un pozetas bildes, Juris Ross fotogrāfijās atradām to, ko meklejām.. nepiespiestu klātbūtni, bet perfekti notvertus mirkļus, cilvēku emocijas.. ik katru mūsu skaistās dienas sajūtu smaržās, garšās, sarunās, emocijās.. Joprojām pārskatot bildes to var izjust niansēs. Paldies par to  

Atsauksmes par kāzu fotogrāfu

Sanita Kurte (Chief accountant at PEPI RER SIA)

Patīkami apzināties, ka otrs spēj iemūžināt skaistākos dzīves mirkļus, sākot no kāzām līdz vienkāršai pasēdēšanai kopā ar ģimeni pie gardas kafijas krūzes un cepumiem. Esmu gandarīta par mūsu kopējo sadarbību ar skaistiem, kvalitatīviem un mīļiem attēliem, un sava veida draudzību, kurā nav cilvēks jāsatiek katru dienu, bet kad satiek tad kopēju kontaktu spēj atrast gan lieli, gan paši mazākie. Ne kurš katrs fotogrāfs ar kameru rokā spētu izdauzīties kopā ar mazajiem, zem drupaču pilna galda un iemūžināt patiesas emocijas un mirkļus. Paldies Tev par to!  

Atsauksmes par kāzu fotogrāfu

Nikole Pauļukeviča (LU Agriculture Veterinarian Faculty)

Огромное спасибо Юрису за его потрясающую работу в один из самых важных дней в нашей с мужем Вячеслав Паулюкевичус (Vjacheslav Pauljukevicus) жизни - нашей свадьбе! Как на самой свадьбе, так ещё и до неё, Юрис рассказывал очень много важных нюансов, которые помогают создать замечательные фотографии. А весь свадебный день ловил самые важные и искренние моменты, который так приятно потом вспоминать, просматривая фоторгафии (которые, к слову, просто бомбические ). Спасибо !!!  

Atsauksmes par kāzu fotogrāfu

Ieva Freidenfelde (Education expert, Skola 2030)

Ieguvums bija/ir ne vien skaisti un emocijām bagāti fotoattēli, bet iemūžināts ir arī pats mirklis - ar visām tā brīža emocijām, un liekas, pat ar smaržu un sajūtām. Fantastiska pieredze un atmiņas par pašu fotosesiju! Juri, ar Tevi bija viegli sastrādāties - ar smaidu un caur smiekliem iemācīji mums fotosesijas laikā sevi nevis 'lauzt',bet ļauties un būt pašiem. Nu tā brīvi un ar skaistu rezultātu!